Protez Saçıma Ne Kadar Sürede Sahip Olurum?
https://www.salonpasaprotezsac.com/yuklemeler/blog-gorselleri/salon-pasa-7.jpg
Protez Saçıma Ne Kadar Sürede Sahip Olurum?

Protez Saçıma Ne Kadar Sürede Sahip Olurum?

Dünya genelinde sıklıkla tercih edilen  protez saç şimdiye dek çok sayıda kişinin yüzünü güldürdü.  Saçlı deride seyrelme olan ya da saç kaybına meydana geldiği bölgelere kolaylıkla uygulanabilen protez saç işleminde  özel materyaller kullanılıyor.   Öncelikle kişiye özel olarak hazırlandığı için üretimin özel ölçülerde gerçekleştirildiğini belirtelim.

Bu nedenle protez saça  kavuşmak için 2 ay beklemeniz gerekiyor. Bu 2 aylık sürenin sonunda sizin için özel olarak hazırlanmış olan protez saç yaklaşık 60 dakikalık bir işlem ile transfer edilir.  Saç ekimi yaptırmak istemeyenler için harika diye seçenek olan protez saç kullanımının kolay ve konforlu olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Gür saçlara sahip olma hayalinizi bir anda gerçeğe dönüştüren protez saç uygulaması  hem kadınlara hem de erkeklere yönelik işlemlerden biridir. İsteyen herkes randevusunu alarak protez saç işleminden faydalanabilir ve çok daha gür görünen saçlara sahip olabilir. Bu sayede  kişide çeşitli rahatsızlıklar yaratabilen peruk ya da postiş kullanımına gerek kalmayacaktır.

Protez saç çok ciddi bir bakım gerektirmiyor. Sadece ayda bir defa bakım yapılması yıpranmasını engellemek için yeterli olabiliyor. Bununla birlikte protez saçlar için özel olarak hazırlanan şampuanlarla yıkanması gayet kolay oluyor. Kendi saçlarınıza birebir benzeyen ve gayet doğal bir görünüm sergileyen protez saçlardan siz de faydalanabilirsiniz. Artık seyrek saçlara ya da kelliğe mahkum olmayacaksınız. Protez saç hayalinizi hemen şimdi gerçeğe dönüştürün!

Bize Ulaşın
İletişime Geç