Protez Saç Terlemeye Sebep Olur Mu?
https://www.salonpasaprotezsac.com/yuklemeler/blog-gorselleri/salon-pasa-14.jpg
Protez Saç Terlemeye Sebep Olur Mu?

Protez Saç Terlemeye Sebep Olur Mu?

Protez saç kullanma deneyimini daha önce yaşamamış olanlar çeşitli konularda  endişeler yaşayabiliyor. Bu endişelerden biri de protez saçın terlemeye sebebiyet verip vermediğidir.  Öncelikle protez saçı peruk ile karıştırmamak gerektiğini belirtelim.  Protez saç peruk birbirinden çok farklı ürünlerdir. Protez saç kesinlikle  terlemeye sebebiyet vermez. Bu konuda herhangi bir endişeniz olmadan randevunuzu alabilirsiniz.

Oldukça doğal bir görünüm sergiliyor olması nedeniyle de büyük bir ilgi gören protez saç  konforlu kullanım özelliği ile de tam not almayı başarıyor.  Kullanım esnasında terlemenin yanı sıra cilt tahrişi gibi çeşitli sorunlar da yaşanmıyor.  Çünkü  protez saçlar  cildin oksijen ile temasını kesmiyor.  Hava ve su geçirgenlik özelliği bulunan materyalden üretildiği için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Protez saçın denize ya da havuza girmenize de engel olmadığının altını çizmek isteriz. Son derece rahat bir şekilde yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda  yağışlı havalarda  çeşitli aksesuarlar kullanmanıza gerek kalmaz.  Tüm bu özellikleri bir arada değerlendirdiğinizde protez saçların ne kadar konforlu olduğunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Protez saçların hazırlanması 2 ay sürüyor.  Bu nedenle bir an önce kararınızı vererek randevu alırsanız  gerekli ölçüler ve numune alınacaktır. Olabildiğince hızlı bir şekilde üretim aşamasına geçilebilmesi için randevu talebinizi oluşturun.  Protez saçlarla çok daha genç bir görünüm kazanmanız ve yüzünüzün güzelliğinin de çok daha fazla ön plana çıkması mümkün olacak.

Bize Ulaşın
İletişime Geç