Kadınlar İçin Protez Saç
Kadınlar İçin Protez Saç

Kadınlar İçin Protez Saç

Bölgesel dökülmeler şeklinde  meydana gelen saç kayıpları sadece erkeklerin yaşadığı sorunlar gibi düşünülüyor. Oysa kadınlar da pek çok nedene bağlı olarak saç kaybı problemi ile mücadele etmek durumunda kalabiliyor. Stresten hurmalar faktörlere kadar pek çok unsur bölgesel saç dökülmelerine ya da ciddi düzeyde saç dökülmelerine sebebiyet verebiliyor. Bu durumda kadınlarda tercihini konforlu bir kullanım yönü ile ön plana çıkan protez saç uygulamasından yana kullanabilir.

 firmamız kadınlar için protez saç hizmeti sunmaktadır. Profesyonel teknikler ve en kaliteli protez saç türlerini kullanarak gerçekleştirdiğimiz bu hizmet seyrek saç görünümünden ya da saç kaybına meydana getirdiği nahoş görünümden kolaylıkla kurtulmanızı sağlıyor. Pratik bir şekilde uygulanabilen protez saç hakkında merak ettiğiniz tüm soruları firmamıza yöneltebilirsiniz. Bu uygulamanın sağlığa hiçbir zararının olmadığını belirtmekte fayda var.

Saçlarınıza ya da cildinize zarar vermeyen materyaller kullanıldığı için sorunsuz bir şekilde protez saç kullanımı mümkün olabiliyor. Hızlı ve kolay uygulanabilen bu işlem sayesinde artık dilediğiniz saç modeline kavuşmanız da mümkün! Çünkü uygulamamızın son aşaması olan tasarım kısmında saçlarınıza istediğiniz şekil kesim yöntemi ile kazandırılıyor. Firmamız tarafından tercih edilen malzemelerin yüksek kalite düzeyinde olması nedeniyle kullanım konforu da ikiye katlanıyor.

Hijyene dikkat etmeniz ve önerilerimizi dikkate almanız durumunda firmamız tarafından uygulanan protez saç ömrü 1 ila 1,5 yıla kadar çıkabiliyor. Bu sürenin sonunda saçlarınıza hiçbir zarar vermeden protez saçlar çıkarılıyor ve beklemenize gerek kalmadan işlem tekrarlanıyor. Kullandığımız materyal deri ile oksijenin temasını kesmez. Bu nedenle cildiniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız da mümkün olmaz. Hava ve su geçirgenliği olan materyaller sayesinde kızarıklık gibi çeşitli sorunları yaşamanız da mümkün olmuyor.

Kütahya’da Kadınlar İçin Protez Saç Hizmeti Sunuyoruz!

Kütahya’da protez saç uygulamasından faydalanmak için bizi hemen arayabilirsiniz. Sizlere protez saç bakımı hakkında bilgi vermekten de memnuniyet duyarız. Hangi materyallerin kullanıldığında bağlı olarak bakım periyotları değişkenlik gösterebilir. Ancak genel olarak bakımın 2 hafta ila 8 haftada bir şeklindeki bir periyotla yapılması gerektiğini belirtmek isteriz. Zira uygulamanın ardından ekiplerimiz tarafından size detaylı bilgi verilmekte ve tüm sorularınız ayrıntılı olarak yanıtlanmaktadır.

Saç renginize ya da saç yapınıza bakılmaksızın dileyen herkes gibi siz de bu uygulamadan rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Peruk kullanımına gerek kalmadan ya da saç ekimi gibi tıbbi bir işlem yaptırmanıza ihtiyaç olmadan gür ve sağlıklı görünen saçlara kavuşmanız işte bu kadar kolay! Artık saç kaybı probleminden kurtulabilir ve yüz güldüren protez saç işleminden faydalanabilirsiniz. Firmamız % 100 gerçek insan saçı kullanılarak hazırlanan protez saçları kullanmaktadır. Bu nedenle dışarıdan saçlarınızın protez olduğunun anlaşılması mümkün olmaz. Bu konuda merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyarız! Tüm sorularınız için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
İletişime Geç