Hakkımızda
Biz Kimiz

Güncel teknolojiler kullanarak saç protezi alanında hizmet veren Saloon Paşa Saç Protez Merkezimizde çeşitli nedenlerden kaynaklanan saç dökülmesi, seyrelme ve kellik gibi sorunlar yaşayan her yaş grubundan kadın ve erkek bireyler için çözümler geliştirir.

Hakkımızda
  • 20 Yıllık Tecrübe

    Protez saç alanındaki tecrübemizi, güncel teknolojinin sağladığı imkanlarla birleştirerek, müşterilerimize en iyi sonucu sunuyoruz

  • Uzman Kadro

    Protez saç alanında uzman kadromuzla sizlere en iyi deneyimi yaşatıyoruz

  • Garantili Protez Saç

    Saloon Paşa, protez saç uygulamalarında sizlere garanti sunar, protez saç uygulama sürecinin öncesinde ve sonrasında daima yanınızdadır.

MÜŞTERİLERİMİZ
Ahmet KURT

Saçlarımı askerden sonra kaybettim. Daha sonra saçlarımı nasıl geri kazanabilceğimi araştırdım ve Saloon Paşa saç protezi ile tanıştım. Hiç düşünmeden protez uygulaması yaptırdım çok memnunum ve çok mutluyum.

Ahmet KURT
Ali CANDAN

Yıllardır saçımla ilgili yaşadığım sorunlara çözümler aradım. Protez saç ile tanıştığım zaman bu konudaki en iyi firmayı aramaya koyuldum. Saloon Paşa bu konuda güvenimi kazandı. Uygulamadan oldukça memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim.

Ali CANDAN
Saloon Paşa Randevu Al
Randevu Al

İletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, her türlü soru ve görüşlerinizi bize ileterek yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda info@saloonpasaprotezsac.com adresine mail göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
İletişime Geç