Eskişehir Protez Saç
https://www.salonpasaprotezsac.com/yuklemeler/blog-gorselleri/eskisehir-protez-sac-kopya.jpg
Eskişehir Protez Saç

Eskişehir Protez Saç

Eskişehir protez saç işleminin pratik bir şekilde yapılabildiği ve çok sayıda kişinin faydalandığı şehirler arasında yer alıyor. Saç kaygı problemi ile mücadele edenlerin yüzünü güldüren protez saç işlemi  gün geçtikçe daha fazla popülerlik kazanmaya başladı. Özellikle peruk kullananlar için çok daha cazip bir seçenek olan protez saç doğal bir görüntü sergiliyor olmasıyla da yüz güldürmeyi başarıyor.

Kişinin saç yapısı dikkate alınarak  hazırlandığı için siz söylemediğiniz müddetçe protez saç kullandığınızın dışarıdan anlaşılması mümkün olmaz.  Pratik bir şekilde göz atabileceğiniz örnekler nasıl bir sonuç elde edeceğiniz konusunda da fikir sahibi olmanızı sağlar.  Artık güzelliğinizi ön plana çıkarmanız için protez saç işleminden faydalanmanız yeterli oluyor.

Bu işlemde öncelikli kafa bölgesindeki saçsız alanlar tespit ediliyor. Ölçü alınarak tamamen kişiye özel olarak hazırlanan protez saçları kullanmaya başlamak için 2 ay beklemek gerekiyor. Suni deri üzerinde hazırlanan protez saçlar yaklaşık 1 saat içerisinde kafadaki sorunlu bölgeye yerleştiriliyor.

Protez saç peruktan çok daha farklı bir materyal kullanılarak hazırlanıyor. Bu nedenle saçlı derinin oksijen ile teması kesilmiyor.  Dolayısıyla çeşitli cilt problemlerine sebebiyet vermediğini belirtebiliriz. Uzun süreli kullanımlarda bile herhangi bir rahatsızlık yaşatmıyor olması protez saç işleminin  çok sayıda kişi için cazip bir seçenek olmasını beraberinde getiriyor. Eskişehir protez saç uygulamalarından siz de faydalanabilirsiniz. Saç kaybı kader olmaktan çıktı!

Bize Ulaşın
İletişime Geç