Erkekler İçin Protez Saç
Erkekler İçin Protez Saç

Genetik faktörler, stres, kalitesiz ürün kullanımı gibi pek çok nedene bağlı olarak erkeklerde ciddi düzeyde saç kayıpları meydana gelebiliyor.  Beraberinde pek çok sıkıntıyı getirebilen saç kaybı durumunda pek çok erkekte özgüven eksikliği de görülebiliyor. Oysa gelişen teknoloji ile birlikte bulunan yeni yöntemler pratik bir şekilde bu sorundan kurtulmayı sağlayabiliyor. Bu yöntemlerden biri de son derece konforlu bir kullanım imkanı sunan protez saç uygulamasıdır.

Erkeklerin kadınlara nazaran çok daha büyük bir ilgi gösterdiği protez saç kullanımı yönünden avantajlı uygulamalar arasında yer alıyor. Her şeyden önce bu uygulama tıbbi bir işlem değildir. Bu yönüyle saç ekimi uygulamalarından ayrılıyor.  Tamamen kozmetik bir işlem olan protez saç uygulaması sayesinde saç kaybı görünümünü %100 ortadan kaldırmak mümkün olabiliyor. Bu uygulama firmamız tarafından profesyonel yöntemler ve en kaliteli materyaller kullanılarak gerçekleştiriliyor.

Firmamız erkekler için protez saç hizmeti de sunmaktadır. %100 gerçek insan saçı kullanılarak hazırlanan ve son derece doğal bir görünüm sunan protez saçlar yüksek kalite düzeyinde malzemelerle hazırlandığı için uzun kullanım ömrü ile de yüz güldürüyor. Firmamız tarafından gerçekleştirilen protez saç uygulamaları 1 ila 1 buçuk yıla kadar uzayabilen bir kullanım ömrü sunarak beklentileri her yönüyle karşılamayı başarıyor.

Erkekler İçin Protez Saç Uygulamasının Avantajları

Bu uygulamanın saçlı deriye ya da gerçek saçlarınıza hiçbir zarar vermediğini de bilmenizde fayda var. Dolayısıyla sağlığınıza bir zarar gelmesi endişesinden tamamen kurtularak gayet konforlu bir süreç eşliğinde protez saç uygulamasından siz de faydalanabilirsiniz. Doğal bir görünüm sunduğu için saçlarınızda protez olduğunu hiç kimsenin anlaması mümkün olmayacaktır. Özellikle doğal protez saçları tercih ettiğinizde ıslandığında dahil gerçek saç görünümünden uzaklaşmıyor ve bu yönüyle de endişesiz bir şekilde kullanmanız mümkün hale geliyor.

Kullanım ömrü sona erdiğinde protez saçlar özel bir yöntemi uygulanarak çıkarılıyor. Çıkarılması esnasında da saçlarınıza ya da  cildinize herhangi bir zarar gelmesi mümkün değildir. Medikal bir işlem yapılmadığı için protez saç uygulaması esnasında ya da kullanım ömrü sona eren protez saçların çıkarılmasında  herhangi bir acı ya da ağrı hissetmeniz mümkün olmaz. Bununla birlikte protez saç bakımı da gayet kolay yapılabildiği için sorunsuz bir kullanım avantajından da faydalanmış olacaksınız.

Erkeklerde saç kaybı en çok kafanın üst kısmında meydana geliyor. Firmamız tarafından gerçekleştirilen protez saç uygulaması kişiye özel olarak yapılan ölçümleme  çalışması ile kişiye özel protez saçın üretimi şeklinde hayata geçiriliyor. Uzman ekiplerimiz alınan ölçü doğrultusunda saç yapımı en uygun gerçek insan saçı ile hazırlanmış olan protez saçı muntazam bir şekilde deriye sabitliyor. Uygulama hakkında daha fazla bilgi almak ve merak ettiğiniz tüm soruları ekiplerimizin yöneltmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Artık daha gür ve daha sağlıklı bir saç görünümüne kavuşmanız çok kolay olacak!

Bize Ulaşın
İletişime Geç